Kategorije

Kategorije za Osmo hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo:

 

Komorni sastavi

 

Klasični komorni sastavi

Klavirski trio

Klavirski kvartet

Klavirski kvintet

Gudački trio

Gudački kvartet

Puhački trio

Puhački kvintet

 

Nestandardni komorni sastavi
od tri do šest instrumenata

 

Jazz glazbenici solisti i ansambli

Ocjenjivački sud

KOMORNI SASTAVI

Goran Končar
Vladimir Krpan, predsjednik
David Grigorian
Dragan Sremec
Dario Teskera

JAZZ GLAZBENICI SOLISTI I ANSAMBLI

Neven Frangeš, klavir
David Gazarov, klavir, predsjednik
Primož Grašič, gitara
Lela Kaplowitz, vokal
Mario Mavrin, bas
Saša Nestorović, saksofon

Linkovi

Zadani program

Prijava

NAGRADE

1. nagrada

 

  • novčani iznos od 20.000,00 kuna
  • nastup na koncertu prvonagrađenih
  • studijsko snimanje

2. nagrada

 

  • novčani iznos od 10.000,00 kuna
  • studijsko snimanje

3. nagrada

 

  • novčani iznos od 5.000,00 kuna
  • studijsko snimanje

Posebne nagrade

 

  • Nagrada Hrvatskog društva skladatelja za najbolju izvedbu djela hrvatskog skladatelja
  • Nagrada Dubrovačkog simfonijskog orkestra – koncert u sezoni
  • Nagrada Zagrebačkih solista – koncert u sezoni
  • Nagrada Hrvatske glazbene mladeži – koncert u ciklusu mladi za mlade
  • Nastup na Vukovarskom komornom festivalu
  • Nastup na festivalu Dani Milka Kelemena (gitara)
16.9.2019.

Raspored

Arhiva

2018.

19.9.2018.

Raspored

2017.

25.10.2017.

Svečani koncert prvonagrađenih

 

Četvrtak, 26. listopad 2017.
Koncertna dvorana Vatroslava Lisnskog – Velika dvorana
Simfonijski orkestar HRT-a
Uroš Lajovic, dirigent

 

Koncert možete pratiti na Trećemu programu Hrvatske televizije (HRT – HTV3) i Trećemu programu Hrvatskoga radija (HRT – HR3) kao i na mobilnim uređajima, tabletima i računalima s pomoću multimedijske usluge HRTi.

Završni koncert 2017
Završni koncert 2017
28.9.2017.

Shared Training Activities for Music Professionals

 

September 29 – October 1 2017
Zagreb, Croatia
STAMP 2017 - Program
STAMP 2017 - Program