RASPORED*

UTORAK, 1. LISTOPAD 2019.
u 20:00

SVEČANI KONCERT U POVODU
MEĐUNARODNOG DANA GLAZBE

Hrvatski glazbeni zavod, Gundulićeva 6A, Zagreb

CLASSIC & JAZZ

  • SRIJEDA, 2. listopad 2019.
    • JAZZ glazbenici
      1. izlučni krug
      12:00

  • ČETVRTAK, 3. listopad 2019.
    • KOMORNI sastavi
      1. izlučni krug
      10:00

  • ČETVRTAK, 3. listopad 2019.
    • JAZZ glazbenici
      2. izlučni krug

      20:00

Odlukom ocjenjivačkog suda kategorije Jazz glazbenici – solisti i ansambli:

 

Marko Bertić, Borna Pehar Trio i Ivar Roban Križić

 

izravno ulaze u Finale natjecanja!

 

Otkazuje se 2. izlučni krug natjecanja najavljen za četvrtak, 3. listopada 2019. u 20:00.
Pozivamo vas na Finale koje će se održati u petak, 4. listopada 2019., u Hrvatskom glazbenom zavodu s početkom u 20:00!

Odlukom ocjenjivačkog suda kategorije Komorna glazba:

 

SVI NATJECATELJI

 

ulaze u 2. izlučni krug natjecanja!

 

Pozivamo vas da nam se pridružite u petak, 4. listopada 2019., u Hrvatskom glazbenom zavodu s početkom u 10:00!

  • PETAK, 4. listopad 2019.
    • KOMORNI sastavi
      2. izlučni krug
      10:00

  • PETAK, 4. listopad 2019.
    • JAZZ glazbenici
      finale
      20:00

  • PETAK, 4. listopad 2019.
    • JAZZ glazbenici
      dodjela nagrada
      22:00

Odlukom ocjenjivačkog suda kategorije
Jazz glazbenici – solisti i ansambli
dodijeljene su nagrade:

 

1. nagrada i
nagrada za najbolju izvedbu obrade hrvatske narodne teme:
IVAR ROBAN KRIŽIĆ

 

2. nagrada:
BORNA PEHAR TRIO
MARKO BERTIĆ

 

Čestitamo!

Odlukom ocjenjivačkog suda kategorije Komorna glazba:

 

Trio Eusebius,
ENDeM kvartet, Max Bruch Trio i Trio Evocación

 

ulaze u Finale natjecanja!

 

Pozivamo vas da nam se pridružite u subotu, 5. listopada 2019., u Hrvatskom glazbenom zavodu s početkom u 20:00!

  • SUBOTA, 5. listopad 2019.
    • KOMORNI sastavi
      finale
      20:00

  • SUBOTA, 5. listopad 2019.
    • KOMORNI sastavi
      dodjela nagrada
      22:00

  • SUBOTA, 5. listopad 2019.
    • SVEČANI domjenak
      finale

      nakon dodjele nagrada

Odlukom ocjenjivačkog suda kategorije
Komorna glazba
dodijeljene su nagrade:

 

STANDARDNI SASTAVI
1. nagrada i nagrada HDSa za najbolju izvedbu hrvatskog skladatelja:
Trio Eusebius

 

NESTANDARDNI SASTAVI
1. nagrada:
Trio Evocación

2. nagrada:
Max Bruch Trio

3. nagrada:
ENDeM kvartet

 

Čestitamo!

SVEČANI DOMJENAK

SUBOTA, 5. listopad 2019.

nakon dodjele nagrada

SVEČANI KONCERT PRVONAGRAÐENIH

Velika dvorana Doma HV Zvonimir,
Stančićeva 6

Simfonijski orkestar HRT-a
Tonći Bilić, dirigent

ČETVRTAK, 25. listopad 2018. u 20:00.

* Svi navedeni događaji odvijaju se u Hrvatskom glazbenom zavodu,
Gundulićeva 6A.

16.9.2019.

Raspored

Arhiva

2018.

19.9.2018.

Raspored

2017.

25.10.2017.

Svečani koncert prvonagrađenih

 

Četvrtak, 26. listopad 2017.
Koncertna dvorana Vatroslava Lisnskog – Velika dvorana
Simfonijski orkestar HRT-a
Uroš Lajovic, dirigent

 

Koncert možete pratiti na Trećemu programu Hrvatske televizije (HRT – HTV3) i Trećemu programu Hrvatskoga radija (HRT – HR3) kao i na mobilnim uređajima, tabletima i računalima s pomoću multimedijske usluge HRTi.

Završni koncert 2017
Završni koncert 2017
28.9.2017.

Shared Training Activities for Music Professionals

 

September 29 – October 1 2017
Zagreb, Croatia
STAMP 2017 - Program
STAMP 2017 - Program